WhatsApp İle İletişim
Teklif İste
Teklif İste

Firma Bilgileri

Sipariş Bilgileri

KURUMSAL

Bir önceki sayfaya dön

HAKKIMIZDA

modi plastik üretim

MODİ PLASTİK; 1995 yılında kurulmuş, yenilikçi teknolojisi ile plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli malzeme sunumunu ilke olarak benimsemiş, 3.500 m2 kapalı alanda 50 yi aşkın tecrübeli kadrosu ile yıllık 3.500 ton üretim kapasitesiyle sektöründe söz sahibi olmayı hedeflemiş bir firmadır. Ürün odaklı ambalaj üretimi, müşterilerin taleplerine göre özel çözümler, uygun fiyat,yüksek kalite ve yenilikçi üretim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Ayrıca topluma ve doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, eğitim ve insan kaynakları gelişimine önem veren ,uzun vadeli hedefleri olan, ülkesine ve milletine maddi ve manevi katkıda bulunmayı kendine ilke edinmiş bir kurumdur.

ANA İLKELERİMİZ

  • Kalite ve hizmet açısından sektöründe lider bir kuruluş olmak,
  • Portföyümüzdeki ürünlerin kalitesi ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak,
  • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini ve katkılarını arttırmak,
  • Kaynakları verimli kullanmak,
  • Doğaya ve insana en az zarar ile faaliyetlerimize devam etmek,
  • kalıcı olmak,teknolojiye ve yenilikçiliğe önem vermek...

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
Karşılıklı güven duymak. Sorumlu ve yapıcı davranmak, insan ve topluma yararlı olmak. İşe, çalışanlarına ve müşterilerine saygılı davranmak. Daima müşteri memnuniyetini gözeterek dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden mevcut hedeflerimize ulaşmak.