WhatsApp İle İletişim
Teklif İste
Teklif İste

Firma Bilgileri

Sipariş Bilgileri

ÜRETİM

Bir önceki sayfaya dön

Modi Plastik; Flexible ambalaj üretiminde grafik-tasarım, film üretimi, baskı,laminasyon, kesim-dilimleme vb. bütün üretim aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştirebilen modern bir tesise sahiptir

GRAFİK & TASARIM

Grafik-Tasarım, ürün tanıtma stratejisinde önemli bir yer tutmaktadır. Deneyimli tasarımcılarımız yeni bir tasarım oluşturma ya da mevcut tasarımı geliştirme konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktadırlar.

EkstrusionEKSTRUZYON

Bu aşama ısı ve basınç yardımıyla ana hammaddeler ile malzemeye özellik katan yardımcı maddelerin ölçülü oranlarda karıştırılarak balon şişirme yöntemiyle film haline getirilmesi işlemidir.

Tek katlı filmler ve çok katlı koeks filimler firmamız tarafından üretilmektedir.  Modi Plastik; ekstruzyon hatlarında 3000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir.


LAMİNASYON

Laminasyon, iki veya daha fazla katlı film oluşturarak istenilen özelliklerde malzeme üretiminin yapılabildiği işleme denir,
 
Bu işlem ambalajın kullanıldığı malzemeye mürekkebin geçmesini,ürünün daha çok parlak olmasını ve mukavemetinin artmasını sağlamaktadır.

Flekso Baskı

FLEKSO BASKI

Firmamızda Flexo Baskı sistemi ile 1400 mm genişliğe kadar olan Polietilen, Polipropilen, CPP, OPP, Metalize vb. filmlere  baskı yapılabilmektedir.

Kesim ve Dilimleme

KESİM VE DİLİMLEME

Ekstruzyon ve baskı aşamaları tamamlanan filmler kesim ve dilimleme aşamasında istenilen son şekli alır ve sevkiyata hazır hale getirilir.